Формений одяг та взуття

На головну > Формений одяг та взуття

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО. З метою оперативного виконання функцій, пов’язаних з охороною, керівництвом компанії «Явір-2000» було прийнято рішення про створення власного виробництва. У роботі по пошиву форменого одягу та взуття для співробітників охорони ми використовуємо лише той матеріал та обладнання, які пройшли сертифікацію згідно вимог ISO:9001.

Окрім цього, інженерним складом компанії виготовлено та запущено до систематичного виробництва власний охоронний прилад, який пройшов всі необхідні тести та отримав відповідні сертифікати.

[contact-form-7 id=”1052″ title=”Контактная форма 3 (анг)”]

ЗАКРЫТЬ

[contact-form-7 id=”369″ title=”Контактная форма 2″]

ЗАКРЫТЬ

[contact-form-7 id=”361″ title=”Контактная форма 1″]

ЗАКРИТИ
кадастровый учет ввод в эксплуатацию построить график у х2 http://www.mik-coop.ru/delo/novaya-reklama-snikersa-2017.html новая реклама сникерса 2017 впервые стал использовать понятие чакры угарный газ причины карта водителя для тахографа фото http://klvrt.ru/delo/katalizator-passat-b6.html катализатор пассат б6 эльдорадо нижний новгород http://basirlabs.com/delo/vodyanoy-znak-na-dengah.html водяной знак на деньгах http://pro-online-servive.com/delo/windows-7-0.html windows 7 0