Компанії "Явір-2000" довірили свої об'єкти понад 36 тисяч клієнтів. Вони перебувють на контролі централізованого пульту спостереження. Левова їх частина - це охорона будинків. Час-від-часу ви збираєтесь у відпустку, подорожуєте, а ваше помешкання лишається без нагляду. І часто-густо воно стає ласим шматком для квартирних злодіїв. Компанія "Явір-2000" гарантує безпеку, цілісніть та неушкодженість вашого майна та помешкання. Групи швидкого реагування миттєво прибувають на місце пригоди і не дають злочинцям вчинити заплановане. Більше того, досвідчені злодії знають, що квартира знаходиться під охороною, тож навіть не наважуються проникати в такі оселі, бо у більшості випадків зазнають фіаско.

Явір-2000 - охорона квартир та установка систем сигналізації

Група компаній «Явір-2000», є одним із лідерів ринку охоронних послуг на території України, що пропонує послуги по встановленню та обслуговуванню систем безпеки для надійної охорони квартир, котеджів, а також офісних і виробничих приміщень.

Переваги компанії «Явір-2000»Підбір і установка систем безпеки

Звертаючись до нас, ви можете отримати повний комплекс послуг із забезпечення безпеки об'єкта - квартири, котеджу або комерційної нерухомості разом з усім його вмістом. Ми надаємо послуги з монтажу та подальшого обслуговування системи тривожної сигналізації. Майстри компанії «Явір-2000» здійснюють установку охоронного обладнання всього за 3 години. При цьому вони не руйнйють стіни, роблять всю роботу максимально акуратно і якісно. Потім фахівці компанії докладно розповідають, як правильно використовувати охоронну систему. Хоча в обслуговуванні наші системи дуже прості. Навіть дітям не складе великих труднощів використовувати їх за призначенням.

Принцип роботи охоронної системи

У разі несанкціонованого проникнення на об'єкт сторонніх осіб спрацьовує тривожна кнопка. Сигнал миттєво надходить на пульт охорони компанії «Явір-2000» і ми відразу відправляємо озброєний екіпаж професійних охоронців. В тривожно-охоронну систему входять декілька пристроїв, які можна придбати в нашій компанії:


Додаткові послуги із захисту власності

Компанія «Явір-2000» допоможе захистити ваше майно не тільки від зловмисників, але і від пожежі, витоків газу або води. Моніторинг відповідних показників здійснюється системою цілодобово. Отже, об'єкт перебувати під наглядом і захистом наших фахівців навіть, коли ви спите або вас немає в будинку.


Приймаємо заявки без вихідних 24/7! Підключим за 3 години!

Гості бувають звані та не дуже. Для впевненості в контролі над ситуацією,
підключіть мобільну тривожну кнопку.