Наші партнери

На головну > Наші партнери

Безымянный-1– визнаний світовий лідер у виробництві систем відеоспостереження. Компанія Hikvision, заснована в 2001 році, пройшла шлях від невеликої організації зі штатом 28 осіб до глобальної корпорації, що нараховує понад 9500 співробітників, включаючи 3000 інженерів. Завдяки найбільшій команді розробників і безперервному впровадженню інновацій продуктова лінійка Hikvision включає в себе гібридні і стандартні відеореєстратори, відеосервери, плати відеозахоплення, IP камери високої роздільної здатності і швидкісні поворотні купольні камери. Ця продукція використовується більш ніж в 100 країнах, забезпечуючи безпеку в усьому світі.


1364296390_495838701_8-Dahua-security-products-– є провідним світовим постачальником передових рішень у сфері відеоспостереження. Асортимент продуктів компанії включає в себе передові компоненти інтерфейсних і серверних частин, програмного забезпечення, в також інтелектуальні рішення аналізу трафіку.


logo– це приватна охоронна структура в Україні, яка спеціалізується на здійсненні охоронних заходів на підприємствах приватного і державного сектора, а також на всіх видах охорони особистого майна громадян.


 logo– охоронна компанія “Охорона і безпека” є розробником обладнання для охоронної та пожежної сигналізації серії “Лунь” і пультів централізованого спостереження “Орлан”. Ці прилади використовують в більш ніж 280 охоронних компаніях України, Росії, Казахстану, Грузії.


zakladka– АвтозакладкА –доступна і комплексна система для пошуку вашого транспортного засобу (ТЗ) у разі викрадення. У складі системи клієнтам надається просте в установці і налаштуванні програмно-апаратне рішення, сервіс 24/7 та пошук ТЗ спеціалізованою охоронною організацією у разі крадіжки.


2633993

– основним видом діяльності компанії є розробка, впровадження, виробництво і реалізація повного спектру технічних засобів, для побудови систем пожежної сигналізації, автоматики пожежогасіння та димовидалення. За минулі роки створені бренди приймально-контрольних приладів “ВАРТА”, інтелектуальних пожежних сповіщувачів серії “ПРЕМ’ЄР” знайшли своє застосування на десятках тисяч об’єктах різного призначення. Особливою гордістю компанії є адресна система пожежної сигналізації, автоматики та управління “ВАРТА-АДРЕСА”, яка за своїми характеристиками і можливостями перевершує аналоги провідних світових виробників.


tiras_logo– є одним з провідних виробників технічних засобів пожежного призначення в Україні. Продукція підприємства користується постійно зростаючим попитом у інсталяторів засобів пожежного призначення.


75769975d4– підприємство, орієнтоване на розробку, виробництво і реалізацію систем охоронно-пожежної сигналізації, кабельно-провідникової продукції та аксесуарів для даних систем.


logo-large– одне з провідних підприємств в Україні та СНД, що спеціалізуються на виробництві технічних засобів пожежо-охоронної сигналізації, з більш ніж 30-річним досвідом діяльності в цій галузі.


logo-bg– МНПФ “ГАММА” вже більше 16 років надає послуги в сфері виробництва і продажу приладів приймально-контрольних пожежних та супутнього устаткування, призначеного для пожежогасіння та сигналізації, як по всій території України, так і за кордоном.


logo_gamma– основною діяльністю компанії ГАММА є оптовий і роздрібний продаж радіоелектронних компонентів і супутніх товарів. 


logo– на даному етапі компанія СЕА займається поставкою в Україну електронних компонентів, світодіодної продукції і оптоелектроніки, джерел живлення, електротехнічної продукції, обладнання для енергетики, промислових комп’ютерів, вимірювальних приладів, паяльного обладнання і бездротових компонентів.


pixture_reloaded_logo– Intellectual Radio Systems. Системи контролю доступу й обліку робочого часу від виробника.


 secur_logo– група компаній “Секур” працює на ринку України з 2008-го року. Сфера діяльності – системи безпеки. На сьогоднішній день развиваються в наступних напрямках: роздрібний продаж систем безпеки, оптові продажі систем безпеки, поставки систем безпеки, розробка і виробництво систем безпеки, монтаж і налаштування систем безпеки.


logo– компанія “Охоронні Системи” надає якісні послуги з проектування, монтажу та обслуговування систем охоронної та пожежної сигналізації, систем відеоспостереження та контролю доступу. 


logo (1)– спеціалізована технічна компанія ПП “Системні комунікації” займається розробкою, встановленням, супроводом систем контролю доступу (СКД, СКУД), інтегрованих з системами відеоспостереження (відеореєстрації) за територією підприємств (організацій, установ) та роботою обладнання, віддаленими точками (окремо розташованими будівлями, підстанціями, трубопроводами тощо), а також з системами пожежної охорони та охорони периметру.


logo (2)– Mobile Electronics займається розробкою і виробництвом електроніки з 1996 року. За плечима досвід в галузі метрології, промислової автоматики, систем моніторингу, охорони і контролю доступу, а також різної допоміжної електроніки для багатьох сфер застосування.


GK_logo– компанія пропонує замовникам широкий спектр систем автоматичного пожежогасіння, асортимент якого постійно оновлюється. Виробнича база та кваліфікація персоналу дозволяє: виробляти та впроваджувати системи активного пожежогасіння будь-якої складності. 


vellez_logo_va1– на сьогодні науково-виробниче підприємство “Електроприлад” володіє повним циклом розробки і серійного виробництва якісного бюджетного обладнання аварійного оповіщення, провідної трансляції, гучномовного та спеціального зв’язку.


Defence_logo
– компанія «ДИФЕНС» успішно працює на ринку безпеки України з 1998 року і займається поставками обладнання провідних світових виробників для систем охоронної та пожежної сигналізації, контролю доступу, моніторингу та дистанційного керування.

[contact-form-7 id=”1052″ title=”Контактная форма 3 (анг)”]

ЗАКРЫТЬ

[contact-form-7 id=”369″ title=”Контактная форма 2″]

ЗАКРЫТЬ

[contact-form-7 id=”361″ title=”Контактная форма 1″]

ЗАКРИТИ
follow site http://magnoliasolutions.com.au/good/kak-kupit-metadon.html http://whisperingfirsranch.com/nado/narkotiki-kupit-onlayn.html купить экстази казань http://nerud.ptzsite.ru/good/konoplya-kupit-v-chite.html обходчики блокировок сайтов экстази купить тесты get link http://shrineband.org/bace/kupit-ekstazi-v-mitishah.html попперс барнаул click here http://know-your-pork.com/moe/kupit-lsd-tv.html