Компанія “Явір-2000” встановить у Полтаві 317 вуличних відеокамер

Компанія “Явір-2000” встановить у Полтаві 317 вуличних відеокамер

У Полтаві готують нову систему відеонагляду “Безпечне місто”. Управління ЖКХ Полтавського міськвиконкому підписало договір із компанією “Явір-2000” про забезпечення Полтави системою відеонагляду.

Згідно з тендерною документацією, підрядник має встановити 317 IP-відеокамер, які розпізнаватимуть обличчя та держномери і зберігатимуть інформацію на серверах. Розташують їх у всіх мікрорайонах Полтави і найбільш сконцентрують у центрі.

Проект “Безпечне місто” розроблений компанією “Явір-2000”, яка особисто контролюватиме виконання робіт з забезпечення міста відеоспостереженням. Роботи проведуть в два етапи: перший триватиме з вересня по грудень 2017 року, другий – з січня по по грудень 2018 року.

Posted in Новини

[contact-form-7 id=”1052″ title=”Контактная форма 3 (анг)”]

ЗАКРЫТЬ

[contact-form-7 id=”369″ title=”Контактная форма 2″]

ЗАКРЫТЬ

[contact-form-7 id=”361″ title=”Контактная форма 1″]

ЗАКРИТИ
here http://www.muradov.kz/discus/ne-prichinyat-nikakogo-vreda.html http://segwaychik.ru/demo/znachenie-biologii-dlya-meditsini.html follow http://setris.ru/sharre/vid-stressa-harakterizuyushiysya-naibolshey-stepenyu-virazhennosti.html http://www.chorolo.net/projects/mozhno-li-vzyat.html http://vegifythis.com/disqusion/47.html реакция солей с кислотами go to site