Статистика крадіжок зростає! Крадуть скрізь!

Статистика крадіжок зростає! Крадуть скрізь!

Крадіжки в магазинах до числа найгучніших злочинів століття ніхто не відносить. Однак, найбільш поширеним видом злочинів у світі за останні тридцять років став «шоп-ліфтинг», простіше, несанкціонований винос товару з торгових підприємств, тобто крадіжка. Крадуть всюди – від овочевих лотків до ювелірних магазинів.

09 липня 2016 року в 18:10 на пульт централізованого спостереження надійшов сигнал «тривога» – була натиснута тривожна кнопка в магазині «Просто гроші», який знаходиться по вул. Небесної Сотні в м. Умань. Негайно на місце виїхала група швидкого реагування (ГШР). Після прибуття на об’єкт з’ясувалося, що в магазині знаходиться невідомий громадянин, який скоїв крадіжку товарів. Завдяки швидкому прибуттю і злагодженим діям співробітників ГШР зловмисника було затримано та передано правоохоронним органам для подальшого розслідування.

Зауважимо, поліція прибула на місце події через 40 хвилин.

10 липня 2016 року в 4:17 на пульт централізованого спостереження Дніпропетровського РУО надійшов сигнал «тривога» з охоронюваного об’єкта – «Ласунка» по вул. Харківська м. Дніпро. При прибутті на місце через дві хвилини групою швидкого реагування «ГШР» був виявлений невідомий громадянин з викраденим товаром – металевий кошик з морозивом і картонна коробка, в якій теж знаходився солодкий холод.

На місце події був викликаний власник даного об’єкту, що охороняється, якому був повернутий викрадений товар.

Затриманий був переданий наряду патрульної поліції, а в подальшому доставлений до Бабушкінського відділу поліції для подальшого розслідування.

На жаль, статистика магазинних крадіжок невблаганно піднімається з року в рік. Але пам’ятайте, в будь-якому злочині присутня вина. Це означає що злодіяння, яке було скоєне злочинцем, є винним і буде покарано.

Posted in Новини

[contact-form-7 id=”1052″ title=”Контактная форма 3 (анг)”]

ЗАКРЫТЬ

[contact-form-7 id=”369″ title=”Контактная форма 2″]

ЗАКРЫТЬ

[contact-form-7 id=”361″ title=”Контактная форма 1″]

ЗАКРИТИ
http://pr-detective.ru/layouts/libraries/jquery-poluchit-znachenie-elementa.html jquery получить значение элемента http://eventipizza.com/wp-content/podolsk-karta-bolshaya-serpuhovskaya.html подольск карта большая серпуховская http://www.alrumaih.net/disqusion/2703-01-standartizatsiya-i-metrologiya-kem-rabotat.html 27.03 01 стандартизация и метрология кем работать лампы для растений нержавеющая сталь 42012 характеристики http://liholly.com/sharre/yutub-novosti-ust-kamenogorska.html ютуб новости усть каменогорска рен тв владимир новости вчера