У компанії “Явір-2000” запустили виробництво з пластмаси

Компанія “Явір-2000” налагодила виробництво виробів з пластмаси. Нині у компанії щоденно працює цех з виготовлення вище згаданої продукції. Для цього в приміщенні цеху встановили сім високоякісних станків термопластавтоматів Netstal, де і виготовляють різноманітні вироби з пластику. Марка термопластавтоматів Netstal – синонім продукції першого класу, високої продуктивності, високої точності обладнання і системних рішень для лиття під тиском.

ТОВ “Явір Пласт” – це новостворене підприємство, орієнтоване на виробництво виробів з полімерних матеріалів. Серійне виробництво пластмасових виробів було розпочато нещодавно. А приводом для цього стала необхідність виготовлення пластмасових коробок для охоронних приладів. Нині виробництво спеціального обладнання для охоронної техніки і є основним видом діяльності “Явір Пласт”. Проте, підприємство працює й на замовлення, і може виготовляти найрізноманітніші вироби з пластмаси, працювати з давальницькою сировиною та прес-формами.

Виробництво знаходиться у центрі України, у місті Полтава. Персонал використовує тільки передові технології, які апробовані лідерами європейських та світових виробників.

Потужний і розумно збалансований набір обладнання дозволяє створити різноманітні пластмасові вироби різної ваги (до 0,9 кг) та об’єму. Швидкість виготовлення одиниці пластмасового продукту коливається від 2 секунд. При цьому подача сировини відбувається автоматично. Окрім цього на підприємстві працює пакувальна машина та лазерне маркування виробів. На всіх етапах виробництва воно є максимально автоматизованим, високоточним та високошвидкісним.

Для персоналу створені усі зручні умови роботи: на підприємстві обладнана роздягальня та душова. Оскільки підприємство “Явір Пласт” лише недавно розпочало свою роботу, на виробництві є відкриті вакансії.

Телефон для довідок: (099) 050 97 35, (097) 676 98 28.

IMG_8948
IMG_8927
IMG_8942
IMG_8934
IMG_9048
IMG_8970
IMG_9073
Posted in Новини

[contact-form-7 id=”1052″ title=”Контактная форма 3 (анг)”]

ЗАКРЫТЬ

[contact-form-7 id=”369″ title=”Контактная форма 2″]

ЗАКРЫТЬ

[contact-form-7 id=”361″ title=”Контактная форма 1″]

ЗАКРИТИ
каково сопротивление амперметра http://www.promolik.ru/leon/istoriya-vserossiyskogo-obshestva-slepih.html история всероссийского общества слепых история появления ножа маршрут москва питер на карте http://plock.nu/tech/vaginorm-s-instruktsiya-svechi.html вагинорм с инструкция свечи до какого месяца беременности можно делать аборт http://buzzlobby.com/leon/servis-proverki-unikalnosti-teksta.html сервис проверки уникальности текста can t stand the night перевод причины ухудшения финансового состояния организации двигатель жесткого диска схема подключения http://gyumolcslegyartas.hu/delo/tsitati-iz-knigi-vino-iz-oduvanchikov.html цитаты из книги вино из одуванчиков http://bouldercaterer.com/leon/harakteristika-personazhey-alenkiy-tsvetochek.html характеристика персонажей аленький цветочек http://tacawa.org/delo/kak-pisat-nekrolog-obrazets.html как писать некролог образец обувь майкла джексона http://mridiagnostics.com/community/raspisanie-avtobusov-vitebsk-shliki.html расписание автобусов витебск шлыки