Відеокамери проти злочинців

b54df012e85b6d59e3ada8df1c7ec97bНа сьогоднішній день, з усіх технічних засобів охорони, тільки охорона за допомогою відеоспостереження дозволяє зафіксувати і показати події, які відбуваються в даний момент на об’єкті, що охороняється. Охорона за допомогою відеоспостереження здатна в реальному часі миттєво оцінити обстановку на об’єкті, знизити час реакції на непередбачені ситуації та забезпечити прийняття найбільш доцільних заходів охорони за допомогою відеоспостереження, а також протидії виникли обставин.

Подібним чином, завдяки побаченому по камерах відеоспостереження, 22 березня 2016 року керуючись адміністративним законодавством, інструкцією «Про організацію пропускного режиму» на підприємстві, співробітником компанії «Явір-2000» – начальником охорони ОПП ТДВ «Полтавтрансбуд», були затримані громадянина Є. та Д . – працівники пустотного цеху того ж підприємства.

Отримавши раніше дозвіл від керівництва на здачу металобрухту (дозволено тільки обрізки арматури до 20 см), намагалися навмисно привласнити собі шматки арматури довгою в 1,2 м, складаючи їх в цебер і засипаючи зверху дрібними обрізками того ж вироби (по 10 см).

Правопорушники були передані керівництву ОПП ТДВ «Полтавтрансбуд» для подальшого вияснення всіх обставин.

Posted in Новини

[contact-form-7 id=”1052″ title=”Контактная форма 3 (анг)”]

ЗАКРЫТЬ

[contact-form-7 id=”369″ title=”Контактная форма 2″]

ЗАКРЫТЬ

[contact-form-7 id=”361″ title=”Контактная форма 1″]

ЗАКРИТИ
игра делать задания где будет станция метро цска http://naccitezpur.in/disqus/whatsapp-rassilka-api.html whatsapp рассылка api http://www.monwea.org/apps/test-temniy-dvoretskiy-novie.html тест темный дворецкий новые становая тяга талия http://sapienz.ru/layouts/libraries/priyatno-li-delat-minet.html приятно ли делать минет http://ranxis.be/projects/nalogoviy-vichet-na-detey-suprugu-roditelya.html налоговый вычет на детей супругу родителя