Відеокамери проти злочинців

b54df012e85b6d59e3ada8df1c7ec97bНа сьогоднішній день, з усіх технічних засобів охорони, тільки охорона за допомогою відеоспостереження дозволяє зафіксувати і показати події, які відбуваються в даний момент на об’єкті, що охороняється. Охорона за допомогою відеоспостереження здатна в реальному часі миттєво оцінити обстановку на об’єкті, знизити час реакції на непередбачені ситуації та забезпечити прийняття найбільш доцільних заходів охорони за допомогою відеоспостереження, а також протидії виникли обставин.

Подібним чином, завдяки побаченому по камерах відеоспостереження, 22 березня 2016 року керуючись адміністративним законодавством, інструкцією «Про організацію пропускного режиму» на підприємстві, співробітником компанії «Явір-2000» – начальником охорони ОПП ТДВ «Полтавтрансбуд», були затримані громадянина Є. та Д . – працівники пустотного цеху того ж підприємства.

Отримавши раніше дозвіл від керівництва на здачу металобрухту (дозволено тільки обрізки арматури до 20 см), намагалися навмисно привласнити собі шматки арматури довгою в 1,2 м, складаючи їх в цебер і засипаючи зверху дрібними обрізками того ж вироби (по 10 см).

Правопорушники були передані керівництву ОПП ТДВ «Полтавтрансбуд» для подальшого вияснення всіх обставин.

Posted in Новини

[contact-form-7 id=”1052″ title=”Контактная форма 3 (анг)”]

ЗАКРЫТЬ

[contact-form-7 id=”369″ title=”Контактная форма 2″]

ЗАКРЫТЬ

[contact-form-7 id=”361″ title=”Контактная форма 1″]

ЗАКРИТИ
http://www.opkijken.nl/library/neustoyka-1-zashita-prav-potrebiteley.html неустойка 1 защита прав потребителей http://gastronomica-me.com/priority/pedagogika-kak-nauka-ushinskiy.html педагогика как наука ушинский http://tservices.ro/library/kak-podklyuchit-internet-na-telefone-samsung-duos.html как подключить интернет на телефоне samsung duos тесты налоговая проверка приказ об организации контроля за выездом специалистов http://healthfitnessreviews.org/owner/kanteriya-kantstovari-tyumen-katalog.html кантерия канцтовары тюмень каталог кирпичные печи для бани своими руками проекты http://optransportadora.com/mail/shema-infektsionnoy-bolnitsi.html hdmi кабель контакты http://newtb.ru/priority/poliklinika-142-koptevo-ofitsialniy-sayt-raspisanie-vrachey.html поликлиника 142 коптево официальный сайт расписание врачей