Відеокамери проти злочинців

b54df012e85b6d59e3ada8df1c7ec97bНа сьогоднішній день, з усіх технічних засобів охорони, тільки охорона за допомогою відеоспостереження дозволяє зафіксувати і показати події, які відбуваються в даний момент на об’єкті, що охороняється. Охорона за допомогою відеоспостереження здатна в реальному часі миттєво оцінити обстановку на об’єкті, знизити час реакції на непередбачені ситуації та забезпечити прийняття найбільш доцільних заходів охорони за допомогою відеоспостереження, а також протидії виникли обставин.

Подібним чином, завдяки побаченому по камерах відеоспостереження, 22 березня 2016 року керуючись адміністративним законодавством, інструкцією «Про організацію пропускного режиму» на підприємстві, співробітником компанії «Явір-2000» – начальником охорони ОПП ТДВ «Полтавтрансбуд», були затримані громадянина Є. та Д . – працівники пустотного цеху того ж підприємства.

Отримавши раніше дозвіл від керівництва на здачу металобрухту (дозволено тільки обрізки арматури до 20 см), намагалися навмисно привласнити собі шматки арматури довгою в 1,2 м, складаючи їх в цебер і засипаючи зверху дрібними обрізками того ж вироби (по 10 см).

Правопорушники були передані керівництву ОПП ТДВ «Полтавтрансбуд» для подальшого вияснення всіх обставин.

Posted in Новини

[contact-form-7 id=”1052″ title=”Контактная форма 3 (анг)”]

ЗАКРЫТЬ

[contact-form-7 id=”369″ title=”Контактная форма 2″]

ЗАКРЫТЬ

[contact-form-7 id=”361″ title=”Контактная форма 1″]

ЗАКРИТИ
ходатайство о регистрации иностранного гражданина образец заполнения http://www.rb-edu.ru/priority/raspisanie-poezdov-lovcha-pinsk.html расписание поездов ловча пинск http://rumahwebnusantara.com/library/usilitel-fyuzhen-fp-802-harakteristiki.html усилитель фьюжен fp 802 характеристики http://datacleansing.ru/library/sklif-2-sezon-opisanie-seriy.html склиф 2 сезон описание серий http://florada.pro/mail/kak-sdelat-plan-tseha.html как сделать план цеха томат никола характеристикаи описание сорта составьте таблицу на основе материалов сан дог перевод с чеченского http://studio180dance.com/library/pozdravleniya-podruge-na-den-rozhdeniya.html рассказы екатерина вторая