Відеокамери проти злочинців

b54df012e85b6d59e3ada8df1c7ec97bНа сьогоднішній день, з усіх технічних засобів охорони, тільки охорона за допомогою відеоспостереження дозволяє зафіксувати і показати події, які відбуваються в даний момент на об’єкті, що охороняється. Охорона за допомогою відеоспостереження здатна в реальному часі миттєво оцінити обстановку на об’єкті, знизити час реакції на непередбачені ситуації та забезпечити прийняття найбільш доцільних заходів охорони за допомогою відеоспостереження, а також протидії виникли обставин.

Подібним чином, завдяки побаченому по камерах відеоспостереження, 22 березня 2016 року керуючись адміністративним законодавством, інструкцією «Про організацію пропускного режиму» на підприємстві, співробітником компанії «Явір-2000» – начальником охорони ОПП ТДВ «Полтавтрансбуд», були затримані громадянина Є. та Д . – працівники пустотного цеху того ж підприємства.

Отримавши раніше дозвіл від керівництва на здачу металобрухту (дозволено тільки обрізки арматури до 20 см), намагалися навмисно привласнити собі шматки арматури довгою в 1,2 м, складаючи їх в цебер і засипаючи зверху дрібними обрізками того ж вироби (по 10 см).

Правопорушники були передані керівництву ОПП ТДВ «Полтавтрансбуд» для подальшого вияснення всіх обставин.

Posted in Новини

Your name

Phone

Topic

City

ЗАКРЫТЬ

Ваше имя

Телефон

Тема

Город

ЗАКРЫТЬ

Ваше м'я

Телефон

Місто

Тема

ЗАКРИТИ