«ЯВІР-2000» – ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2016!

«ЯВІР-2000» – ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2016!

Компанія «Явір-2000» по праву стала лідером в Україні серед охоронних підприємств і володарем медалі «Лідер галузі 2016» від Союзу Національних бізнес-рейтингів.

001

Що допомагає компанії утримувати передові позиції на ринку охоронних послуг і незмінно користуватися високою довірою клієнтів?

Якість послуг, що надаються, сучасне обладнання, дотримання останніх тенденцій, чітке виконання домовлених зобов’язань складають основу довгострокових відносин з клієнтами. Але однією з найсильніших сторін, що дає перевагу перед конкурентами, є висококласні фахівці, що працюють дійсно на совість.

Ми цінуємо довіру клієнтів до послуг, які ми надаємо, і дякуємо за те, що протягом всіх років існування компанії Ви віддаєте перевагу компанії «Явір-2000».

IMG_4805

Ми пройшли чималий шлях і продовжуємо вдосконалюватися спільно з Вами!

Posted in Новини

[contact-form-7 id=”1052″ title=”Контактная форма 3 (анг)”]

ЗАКРЫТЬ

[contact-form-7 id=”369″ title=”Контактная форма 2″]

ЗАКРЫТЬ

[contact-form-7 id=”361″ title=”Контактная форма 1″]

ЗАКРИТИ
http://calcher.com/delo/skolko-vesit-10-litrovoe-vedro-tsementa.html сколько весит 10 литровое ведро цемента наш мир рай наш текст карта назарово спутник http://missionsurfboards.com/leon/runi-znachenie-opisanie-i-ih-primenenie.html руны значение описание и их применение http://marketing.stickystreet.com/tech/viskazivaniya-platona-o-cheloveke.html высказывания платона о человеке http://fflcvita.org/tech/pozhelteli-kedi-chto-delat.html пожелтели кеды что делать во саду ли в огороде кулинарная история почему отказывают банки с хорошей кредитной историей http://tinderauthority.com/delo/otklyuchaem-sluzhbu-dep.html отключаем службу dep почему немеют руки при ходьбе http://millssystems.com/community/shemi-vyazaniya-azhurnogo-palto.html схемы вязания ажурного пальто ich liebe dich immer noch перевод http://usaasa.org/community/gde-pozagorat-v-rostove.html где позагорать в ростове курс юаня график за месяц новая инструкция по тормозам скачать