Компанія “Явір-2000” удостоєна нагороди “Лідер галузі 2015”!

На головну > Novuni > Компанія “Явір-2000” удостоєна нагороди “Лідер галузі 2015”!

ОРЛИКОВСКИЙШановні партнери, клієнти компанії “Явір-2000”! Раді повідомити вам, про те, що компанія “Явір-2000” була удостоєна звання “Лідер галузі 2015” Національного Бізнес-рейтингу Торгово-промислової палати України, посівши третє місце (золото) рейтингу в Україні серед великих і середніх підприємств за сумою показників фінансово господарської діяльності: “Масштаби виробництва і платоспроможності”, “Соціальні показники”, “Ефективність використання ресурсів”, “Інвестиційна привабливість” за основним видом діяльності КВЕД 80.10 – діяльність приватних охоронних служб, за значний внесок у розвиток охоронної галузі та економіки України в цілому, дотримуючись високих стандартів соціальної захищеності працівників, впроваджуючи передові технології і створюють імідж України як правової економічно розвиненої держави.

Одні з найвищих показників ліквідності та платоспроможності, за підсумками всебічного аналізу діяльності компанії, свідчать про її надійності та ефективному управлінні.

Цей сертифікат вручається компаніям-лідерам української економіки, які зарекомендували себе на ринку, як надійні партнери, а їх діяльність сприяла розвитку галузі та української економіки в цілому.

Також були нагороджені співробітники компанії “Явір-2000”.

У номінації “СПЕЦІАЛІСТ РОКУ 2015” удостоєна директор департаменту фінансово-економічного розвитку, кваліфікований фахівець – Левшіна Наталія Олексіївна за трудові досягнення та професійну майстерність, завдяки яким підприємство досягло лідерства в рейтингу.

Levi

Медаллю “ЗА ПРОФЕСІЙНІ ЗАСЛУГИ” був нагороджений керівник відділу монтажу ОПВ – Опришко Олександр Васильович за видатні досягнення, ініціативність і сумлінну працю, завдяки яким компанія зайняла гідне місце в рейтингу.

IMG_0017
Орденом “ГОРДІСТЬ КРАЇНИ” був удостоєний керівник відокремленого спеціалізованого підрозділу охорони об’єктів нафтової галузі – Керецман Віталій Михайлович за вмілу організацію робочого процесу, значний внесок у розвиток підприємства і підтримку його позитивної репутації.

Ми показали високі результати, і це дозволило претендувати компанії і нашому керівництву на перемогу в Національному бізнес-рейтингу. Нагорода “Лідер галузі 2015” – це найкращий показник того, що компанія утримує завойовані позиції на українському ринку фінансових послуг і продовжує розвиватися.

Опубликовано в Новости

[contact-form-7 id=”1052″ title=”Контактная форма 3 (анг)”]

ЗАКРЫТЬ

[contact-form-7 id=”369″ title=”Контактная форма 2″]

ЗАКРЫТЬ

[contact-form-7 id=”361″ title=”Контактная форма 1″]

ЗАКРИТИ
как проходит стентирование http://cjscentreforbeauty.com/demo/korotkie-stihis-dnem-rozhdeniya-podruge-detstva.html короткие стихис днем рождения подруге детства http://decisiontreesinexcel.com/boptir/novorossiysk-n-tagil-raspisanie.html новороссийск н тагил расписание свойства воспитательных систем http://thegoodpath.org/wp-content/kak-odevatsya-stilno-zhenshinam-posle-50.html как одеваться стильно женщинам после 50 http://genius.zaclab.com/demo/gde-poluchit-dengis-plohoy-kreditnoy-istoriey.html где получить деньгис плохой кредитной историей где ставить входящий