“Явір-2000” сьогодні

Ми – група компаній “Явір-2000”, визнаний лідер охоронних послуг України з 22-х річним досвідом роботи в індустрії безпеки, надаємо спеціалізовані галузеві і комплексні послуги з фізичної, технічної, інформаційної, банківської, пожежної та техногенної безпеки в усіх регіонах країни на основі єдиних стандартів якості.


24 години на добу 365 днів у рік злагоджена команда професіоналів “Явір-2000” працює над тим, щоб наші клієнти почували себе в абсолютній захищеності, а їх майно знаходилось під охороною.


Компанія “Явір-2000” має централізовану мережу філій та 107 груп швидкого реагування в 61 місті України.


Кількість клієнтів, що довірили нам охорону свого майна перевищує 32 000 (із них понад 30 000 під технічною охороною та близько 2000 під фізичною).


У 2016 році компанія “Явір-2000” була удостоєна нагороди “Лідер галузі-2016” Національного Бізнес-рейтингу Торгово-промислової палати України за значний внесок у розвиток охоронної галузі, та економіки України в цілому, дотримуючись високих стандартів соціальної захищеності працівників, впроваджуючи передові технології і створюючи імідж України як правової економічно-розвиненої держави.

Нагорода “Лідер галузі 2016” – це найкрайщий показник того, що компанія утримує завойовані позиції на українському ринку охоронних послуг і продовжує розвиватися.

лідер галузі 2016

Група компаній «ЯВІР-2000» – Абсолютний переможець Всеукраїнського рейтингу професіоналізму та безпеки! І дуже приємно, що в 2016 році ми отримали цю нагороду вже не перший раз!


Нашими клієнтами є компанії, державні організації та люди, яким необхідні послуги щодо забезпечення збереження майна, грошових коштів, безпеки клієнтів і персоналу.

Спираючись на багаторічний досвід роботи на ринку охоронних послуг, хорошу впізнанність нашого бренду, вміння оптимізувати витрати замовника за рахунок впровадження комплексних рішень, наявність системи контролю якості і здатність надавати послугу в будь-якому регіоні країни, ми:

  • Команда професіоналів, об’єднана єдиною метою і спільними цінностями, що робить все можливе і неможливе для їх досягнення.
  • Встановлюємо високі стандарти роботи і пропонуємо клієнтам кращі і оптимальні бізнес-рішення.
  • Розвиваємо здатності компанії задовольняти спеціалізовані галузеві потреби клієнтів.
  • Розробляємо і реалізуємо бізнес-моделі комплексних послуг безпеки в регіонах присутності.

Компанія “Явір-2000” є членом УФПБ (Української федерації професіоналів безпеки) – найстарішої української федерації на галузевому ринку, та чинним членом міжнародної асоціації ЕSBOC – Європейського клубу спілок безпеки у складі УФПБ.


Ми не обіцяємо того, що не можемо виконати і цінуємо людей, які у нас працюють. Ми позбавляємося від зайвої консервативності і бюрократії, імпульсивного прийняття рішень і прагнемо враховувати інтереси один одного.

Вибираючи нас, Ви набуваєте надійних партнерів!

[contact-form-7 id=”1052″ title=”Контактная форма 3 (анг)”]

ЗАКРЫТЬ

[contact-form-7 id=”369″ title=”Контактная форма 2″]

ЗАКРЫТЬ

[contact-form-7 id=”361″ title=”Контактная форма 1″]

ЗАКРИТИ
http://emmanuel.info.pl/delo/gde-mozhno-pomenyat-lir-v-moskve.html где можно поменять лир в москве обозначения сварочных швов на чертежах http://carlesroger.es/delo/skachat-novinki-muziki-2017-cherez-torrent.html скачать новинки музыки 2017 через торрент http://hubbardslocksmith.com/leon/skachat-kak-dostat-soseda-7-polnaya-versiya.html скачать как достать соседа 7 полная версия кольеиз джинсасвоими руками шаблон характеристики на учня 1 класу калейдоскоп узоров спицами http://www.pmiec.com/delo/skolko-volos-v-nosu.html сколько волос в носу клавиатура компьютера клавиши не работают слоеное тесто быстрои просто рецепт http://xn--zqsv0eu09a.com/community/shema-ustroystva-vaz-2114.html схема устройства ваз 2114 прадо 2 8 дизель проблемы прости стихи ру чертежей схем и т д http://exmagina.com/tech/test-lampza-rulem-2016.html тест лампза рулем 2016