“Явір-2000” в особах

На головну > “Явір-2000” в особах

ОРЛИКОВСКИЙ

Генеральний директор компанії “Явір-2000”

Орліковський Андріан Іванович

Компанія “Явір-2000” сьогодні – це чітка стратегія розвитку. Розуміння ринку охоронних послуг. Широкий спектр послуг, високий рівень кваліфікації співробітників і довготривалі стосунки з клієнтами.


ЛЕВШИНАДиректор департаменту фінансово-економічного розвитку компанії “Явір-2000”

Левшіна Наталія Олексіївна

Департамент фінансово-економічного розвитку “Явір-2000” сьогодні – це контроль над дотриманням фінансової дисципліни, своєчасним і повним виконанням договірних зобов’язань, витратами та надходженням доходів. Комплексний економічний і фінансовий аналіз діяльності компанії, розробка заходів щодо підвищення ефективності управління фінансами, зниження фінансових ризиків та збільшення прибутковості компанії.


Карабинский

Директор технічного департаменту компанії “Явір-2000”

Карабінський Володимир Вікторович

Технічний департамент “Явір-2000” сьогодні – це ексклюзивний дистриб’ютор обладнання від провідних виробників охоронної сфери. Робота з кожним партнером і клієнтом ґрунтується на індивідуальному підході до вирішення їх завдань. Працюючи безпосередньо з виробниками, “Явір-2000” пропонує своїм партнерам гнучку цінову політику, безперебійні поставки і повну гарантію на продукцію, що поставляється. Департамент технічної підтримки здійснює проектування, монтаж і технічне обслуговування встановлених систем контролю, охоронно-пожежних систем і систем відеоспостереження, а так само проводить аудит існуючих систем безпеки.


БОЙЧЕНКОДиректор департаменту охорони компанії “Явір-2000”

Бойченко Володимир Миколайович

Департамент охорони “Явір-2000” сьогодні – це комплекс заходів щодо забезпечення безпеки життя і здоров’я громадян, а так само майна різних форм власності. Завданням компанії на охоронюваних об’єктах є перекриття каналів розкрадань, проведення пожежно-профілактичних заходів, захист від зовнішніх посягань, оперативні дії при виникненні надзвичайних ситуацій.

[contact-form-7 id=”1052″ title=”Контактная форма 3 (анг)”]

ЗАКРЫТЬ

[contact-form-7 id=”369″ title=”Контактная форма 2″]

ЗАКРЫТЬ

[contact-form-7 id=”361″ title=”Контактная форма 1″]

ЗАКРИТИ
http://umc-profi.ru/priority/uteryan-pasport-kuda-obrashatsya.html утерян паспорт куда обращаться http://techsup.co/library/tablitsa-gost-2708-75.html таблица гост 2708 75 http://texinfo.idhost.kz/meest/stihi-anni-ahmatovoy-pro.html стихи анны ахматовой про http://rustygate.ru/owner/otryadi-nasekomih-s-polnim-prevrasheniem-tablitsa.html отряды насекомых с полным превращением таблица план и факт в экономике http://www.peremenka.com/owner/elektrichka-saratov-balakovo-raspisanie-2015.html 2015 http://karenforrest.com/library/shema-tehnicheskoy-arhitekturi-i-vneshniy-vid.html схема технической архитектуры и внешний вид http://apogammaomicron.com/library/sean-jay-tonight-perevod.html sean jay tonight перевод характеристика и область применения транзистора sf 127d http://jungleempire.mx/priority/kak-ukrasit-dvor-na-dache-foto.html как украсить двор на даче фото