“Явір-2000” в особах

На головну > “Явір-2000” в особах

ОРЛИКОВСКИЙ

Генеральний директор компанії “Явір-2000”

Орліковський Андріан Іванович

Компанія “Явір-2000” сьогодні – це чітка стратегія розвитку. Розуміння ринку охоронних послуг. Широкий спектр послуг, високий рівень кваліфікації співробітників і довготривалі стосунки з клієнтами.


ЛЕВШИНАДиректор департаменту фінансово-економічного розвитку компанії “Явір-2000”

Левшіна Наталія Олексіївна

Департамент фінансово-економічного розвитку “Явір-2000” сьогодні – це контроль над дотриманням фінансової дисципліни, своєчасним і повним виконанням договірних зобов’язань, витратами та надходженням доходів. Комплексний економічний і фінансовий аналіз діяльності компанії, розробка заходів щодо підвищення ефективності управління фінансами, зниження фінансових ризиків та збільшення прибутковості компанії.


Карабинский

Директор технічного департаменту компанії “Явір-2000”

Карабінський Володимир Вікторович

Технічний департамент “Явір-2000” сьогодні – це ексклюзивний дистриб’ютор обладнання від провідних виробників охоронної сфери. Робота з кожним партнером і клієнтом ґрунтується на індивідуальному підході до вирішення їх завдань. Працюючи безпосередньо з виробниками, “Явір-2000” пропонує своїм партнерам гнучку цінову політику, безперебійні поставки і повну гарантію на продукцію, що поставляється. Департамент технічної підтримки здійснює проектування, монтаж і технічне обслуговування встановлених систем контролю, охоронно-пожежних систем і систем відеоспостереження, а так само проводить аудит існуючих систем безпеки.


БОЙЧЕНКОДиректор департаменту охорони компанії “Явір-2000”

Бойченко Володимир Миколайович

Департамент охорони “Явір-2000” сьогодні – це комплекс заходів щодо забезпечення безпеки життя і здоров’я громадян, а так само майна різних форм власності. Завданням компанії на охоронюваних об’єктах є перекриття каналів розкрадань, проведення пожежно-профілактичних заходів, захист від зовнішніх посягань, оперативні дії при виникненні надзвичайних ситуацій.

[contact-form-7 id=”1052″ title=”Контактная форма 3 (анг)”]

ЗАКРЫТЬ

[contact-form-7 id=”369″ title=”Контактная форма 2″]

ЗАКРЫТЬ

[contact-form-7 id=”361″ title=”Контактная форма 1″]

ЗАКРИТИ
сонник лысая голова http://dverimp.ru/tech/formi-i-metodi-gosudarstvennogo-regulirovaniya-ekonomiki.html формы и методы государственного регулирования экономики перевод текста december http://krasnogorsk-sovet.ru/delo/oleg-vneshnyaya-i-vnutrennyaya-politika-tablitsa.html олег внешняя и внутренняя политика таблица где в москве дешевые конфеты http://q8bsc.com/tech/effektivno-nakachat-press-doma.html эффективно накачать пресс дома http://frantzmotorinn.com/leon/monastirskiy-sbor-otzivi-sostav.html монастырский сбор отзывы состав игры купленные gog com доступны в стим психика является свойством http://solvaracing.hu/community/pedagog-po-narodnoy-kulture.html педагог по народной культуре во сколько можно садить девочек в ходунки http://xn--e1aaobdfmbffgxj.xn--p1ai/tech/skolko-sortov-chaya-sushestvuet-v-mire.html сколько сортов чая существует в мире http://netsayz.com/leon/operativnaya-pamyat-dlya-mac-mini.html оперативная память для mac mini http://bigdaddymall.com/community/ol-dirty-bastard-perevod.html ol dirty bastard перевод травы для щитовидки