“Явір-2000” в особах

На головну > “Явір-2000” в особах

ОРЛИКОВСКИЙ

Генеральний директор компанії “Явір-2000”

Орліковський Андріан Іванович

Компанія “Явір-2000” сьогодні – це чітка стратегія розвитку. Розуміння ринку охоронних послуг. Широкий спектр послуг, високий рівень кваліфікації співробітників і довготривалі стосунки з клієнтами.


ЛЕВШИНАДиректор департаменту фінансово-економічного розвитку компанії “Явір-2000”

Левшіна Наталія Олексіївна

Департамент фінансово-економічного розвитку “Явір-2000” сьогодні – це контроль над дотриманням фінансової дисципліни, своєчасним і повним виконанням договірних зобов’язань, витратами та надходженням доходів. Комплексний економічний і фінансовий аналіз діяльності компанії, розробка заходів щодо підвищення ефективності управління фінансами, зниження фінансових ризиків та збільшення прибутковості компанії.


Карабинский

Директор технічного департаменту компанії “Явір-2000”

Карабінський Володимир Вікторович

Технічний департамент “Явір-2000” сьогодні – це ексклюзивний дистриб’ютор обладнання від провідних виробників охоронної сфери. Робота з кожним партнером і клієнтом ґрунтується на індивідуальному підході до вирішення їх завдань. Працюючи безпосередньо з виробниками, “Явір-2000” пропонує своїм партнерам гнучку цінову політику, безперебійні поставки і повну гарантію на продукцію, що поставляється. Департамент технічної підтримки здійснює проектування, монтаж і технічне обслуговування встановлених систем контролю, охоронно-пожежних систем і систем відеоспостереження, а так само проводить аудит існуючих систем безпеки.


БОЙЧЕНКОДиректор департаменту охорони компанії “Явір-2000”

Бойченко Володимир Миколайович

Департамент охорони “Явір-2000” сьогодні – це комплекс заходів щодо забезпечення безпеки життя і здоров’я громадян, а так само майна різних форм власності. Завданням компанії на охоронюваних об’єктах є перекриття каналів розкрадань, проведення пожежно-профілактичних заходів, захист від зовнішніх посягань, оперативні дії при виникненні надзвичайних ситуацій.

[contact-form-7 id=”1052″ title=”Контактная форма 3 (анг)”]

ЗАКРЫТЬ

[contact-form-7 id=”369″ title=”Контактная форма 2″]

ЗАКРЫТЬ

[contact-form-7 id=”361″ title=”Контактная форма 1″]

ЗАКРИТИ
трамадол пить ампулы follow как правильно принимать лсд source url экстази купить красноярск http://www.azimutrk.ru/good/libinjection.html http://www.fx-finance.ru/pab/narkotik-perets.html go see source site watch http://www.timelesslong.cn/pab/adresa-zakladok-s-geroinom.html