Співробітники групи швидкого реагування (ГШР) компанії «Явір-2000» затримали правопорушника, що проник на охоронюваний об'єкт

05.11.2015

Безымянный-1Співробітники групи швидкого реагування (ГШР) компанії «Явір-2000» затримали правопорушника, що проник на охоронюваний об'єкт

Злагоджені та професійно грамотні дії співробітників груп швидкого реагування компанії «Явір-2000» здатні захистити охоронювані об'єкти від зазіхань правопорушників і зловмисників.

На доказ цих слів можна навести випадок, що стався 1 листопада 2015 року, коли в 1:27 на пульт централізованого спостереження надійшов сигнал «тривога» про несанкціоноване проникнення на об'єкт - ТОВ «Плодоопт» по вул. Шевченка міста Полтава.

На об'єкт негайно був направлений найближчий екіпаж ГШР. По прибуттю на місце події, в 1:31, ними були виявлені порушення цілісності об'єкта у вигляді віджатого вікна другого поверху, про що було повідомлено черговому. Для повного перекриття об'єкта був направлений додатковий автомобіль ГШР.

На місце події, для огляду цілісності майна об'єкта, був викликаний власник об'єкту, що охороняється, по прибуттю якого співробітники компанії «Явір-2000» пройшли всередину будівлі і почали огляд. Перевірці було піддано більше 20 офісних приміщень. Згодом, при огляді одного з приміщень, близько 7:50 був затриманий громадянин Я. Зловмисник переховувався, маючи при собі викрадені речі, а саме 2 ноутбука і мобільні телефони - загальна вартість склала близько 30 000 грн. (зі слів потерпілого). Для подальшого розслідування правопорушник був переданий співробітникам Жовтневого РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області.

Нинішній власник об'єкту, що охороняється компанією «Явір-2000», згаданого вище, прийшов до висновку, що оперативне реагування на сигнал «тривога» не дозволило правопорушнику зробити які-небудь протиправні дії відносно майна на охоронюваному об'єкті.

Всі юридичні та фізичні особи, які уклали договори з компанією «Явір-2000» на надання охоронних послуг, задоволені роботою як встановленого обладнання пультової охорони, що дозволяє робити моніторинг об'єкту 24 години на добу, 7 днів на тиждень, так і екіпажами груп швидкого реагування (ГШР), маючими все необхідне для нейтралізації порушника.

В даний час охоронна служба «Явір-2000» продовжує приймати об'єкти під пультову охорону різних форм власності, як фізичних, так і юридичних осіб.

Не пропустіть свій шанс надійно захистити Ваш об'єкт від найбільш поширених джерел загроз!


Переглядів: 179

Повернутись до списку

   
СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ: Охоронна сигналізація від 1111 грн.!

Акційні комплекти охоронної сигналізації!

Обери охорону сам!