Співробітники компанії «Явір-2000» в Hikvision

23.11.2015

Співробітники компанії «Явір-2000» відвідали компанію Hikvision, яка є найбільшим у світі виробником інноваційних та кінцевих рішень для систем відеоспостереження.

китай

Компанія Hikvision, заснована в 2001 році, пройшла шлях від невеликої організації зі штатом 28 чоловік до глобальної корпорації, що нараховує понад 9500 співробітників, включаючи 3000 інженерів. Завдяки найбільшій команді розробників і безперервному впровадженню інновацій, продуктивна лінійка Hikvision включає в себе гібридні і стандартні відеореєстратори, відеосервери, плати відеозахвату, IP камери високої якості і швидкісні поворотні купольні камери. Ця продукція використовується більш ніж в 100 країнах, забезпечуючи безпеку в усьому світі.

Представники компанії «Явір-2000», в особі керівника відділу продажів - Назаренко Лариса Василівна та начальника IT-відділу департаменту технічної підтримки компанії «Явір-2000» - Стьопін Олександр, побували у святій зі святих Hikvision. Оглядаючи завод Hikvision, делегація відвідала різні відділи, що відповідають за свої напрямки роботи: відділ складання устаткування, тестування, відділ упаковки та інші.

IMG_1865

Сказати, що завод сучасний, це нічого не сказати. Суперсучасні верстати та обладнання, всі процеси автоматизовані, навколо чистота і порядок, всі механічні процеси налагоджені, кожен працівник знає, за що він відповідає.

Була продемонстрована повна лінійка обладнання Hikvision, все обладнання та програмне забезпечення можна було побачити в дії і протестувати.

Представники компанії «Явір-2000» отримали безцінний досвід від відвідування заводу Hikvision. Адже, як кажуть, - краще один раз побачити, ніж сто разів почути.

Більш детальний огляд і фотозвіт перебування співробітників компанії «Явір-2000»  в Hikvision.

 


Переглядів: 145

Повернутись до списку

   
СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ: Охоронна сигналізація від 1111 грн.!

Акційні комплекти охоронної сигналізації!

Обери охорону сам!