До кінця року на вулицях Полтави встановлять понад 300 камер відеоспостереження

31.08.2018

До кінця року на вулицях Полтави встановлять понад 300 камер відеоспостереження Ми робимо все для цілковитої безпеки в місті. Щодня зранку до вечора працівники компанії "Явір-2000" встановлюють на вулицях Полтави камери відеоспостереження. Ця робота проходить в рамках проекту "Безпечне місто", який у Полтаві реалізується з вересня 2017 року. До кінця 2018-го ця робота буде повністю завершена. У Полтаві буде встановлено 317 вуличних камер відеоспостереження. Вони працюватимуть у місцях найбільшого скупчення людей, на автошляхах та на адмінбудівлях.

Так, за умовами договору, близько 200 камер стеження встановлять на автошляхах міста, вони спостерігатимуть за рухом автомобілів. Це високоякісні камери, котрі зможуть розпізнавати державні номери автомобілів. Якщо авто перебуває в розшуку, камера автоматично надсилатиме інформацію про це авто відповідним службам. Так, поліції чи СБУ буде легко відстежити рух такого автомобіля і затримати його.

Близько 100 відеокамер встановлять у громадських місцях. Вони також зможуть виявляти нехарактерну для конкретної території ситуацію. Наприклад, запобігти теракту. Також зможуть розпізнавати обличчя. Решту камер встановлять на адмінбудівлях. Усі камери відеоспостереження високоякісні та здатні транслювати картинку у цілковитій темряві. Станом на 31 серпня у Полтаві уже встановлені та працюють близько 95 камер відеоспостереження.

Загалом, проект "Безпечне місто" покликаний запобігти злочинності та зробити місто безпечнішим.

Переглядів: 226

Повернутись до списку

   
СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ: Охоронна сигналізація від 1111 грн.!

Акційні комплекти охоронної сигналізації!

Обери охорону сам!