ОХОРОННА СИГНАЛІЗАЦІЯ

"Явір-2000" - компанія, що пропонує послуги по встановленню та обслуговуванню систем безпеки для надійної охорони комерційної нерухомості. Ми надаємо послуги з монтажу та подальшого обслуговування системи охоронної сигналізації. Майстри компанії здійснюють установку охоронного обладнання всього за 3 години. При цьому вони не руйнують стіни, роблять всю роботу максимально акуратно і якісно. Потім фахівці компанії докладно розповідають, як правильно використовувати охоронну систему. Хоча в обслуговуванні наші системи дуже прості. У нашій компанії є відділ, який займається розробкою та виготовленням власних охоронних приладів, котрі встановлені та ефективно працюють на різних об'єктах, відрізняються надійністю та доступною ціною.

У компанії «Явір-2000» всі об’єкти підключаються до пультів централізованого спостереження. При отриманні тривожного сигналу з охоронного приладу, диспетчер негайно відправляє на об’єкт групу швидкого реагування (ГШР). 

Виїзд груп здійснюється на оснащених сучасними інформаційними системами патрульних автомобілях підвищенної прохідності – «RENAULT Duster», «HYUNDAI Tucson», а також «RENAULT sandero».

Як діє ГШР при спрацюванні сигналу «Тривога»: У компанії «Явір-2000» працює  250 власних груп швидкого реагування, які разом з ГБР надійних фірм-партнерів реагують на спряцювання охоронних сигналів у понад 370 населенних пунктах України.

Бійці ГШР нашої компанії періодично проходять спеціальну підготовку: поводження зі зброєю, фізична підготовка й тактико-спеціальна. Кожен боєць ГШР екіпірований засобами радіозв’язку, захисним шоломом, бронежилетом, ліхтариком, балончиком зі сльозогінним газом та травматичною зброєю.