БАНКІВСЬКА БЕЗПЕКА

Організація безпеки банківських структур і фінансових установ для «Явір-2000» – це комплекс заходів для забезпечення безпеки, до складу яких входять:

  • проектування, монтаж і обслуговування систем відеоспостереження, охоронно-пожежної сигналізації;
  • фізична охорона об’єктів будь-якого масштабу з підтримкою ГШР;
  • СКУД та впровадження власних розробок у сфері IT;
  • продаж комплектуючих для ATM-обладнання;
  • комплексний захист банкоматів;
  • забезпечення безпеки інкасації.

Компанія «Явір-2000» забезпечує безпеку й професійну організацію охорони в провідних банках України. Ми вирішуємо головне – абсолютний стан захищеності інтересів власників, керівництва й клієнтів банку, матеріальних цінностей та інформаційних ресурсів від внутрішніх і зовнішніх загроз.


ФІЗИЧНА ОХОРОНА

Стаціонарна охорона банків нашою компанією включає різні аспекти: захист від найбільш поширених джерел загроз; контроль за дотриманням касових операцій; організацію фізичної охорони офісів, касових залів, контроль доступу та технічне забезпечення охорони грошових сховищ для здійснення пропускного режиму та цілодобової охорони банку.


ПОСЛУГИ ІНКАСАЦІЇ

Співробітники компанії пройшли спеціальне навчання й наразі мають сертифікати, що свідчать про їх здатність професійно надавати інкасаторські послуги. Ми забезпечили інкасаторські екіпажі спеціальною екіпіровкою та автомобілями. Броньовані спецавтомобілі компанії також обладнані всім небхідним, що потребує інкасаторська діяльність.


ІНКАСАТОРСЬКИЙ КЕЙС

«Явір-2000» веде активну розробку та впровадження систем для транспортування цінних вантажів. Однією з таких систем є інкасаторський кейс, який відповідає всім вимогам НБУ і виключає ймовірність грошової крадіжки. Дана система захисту для служб інкасації – це спецконтейнери для транспортування матеріальних цінностей. Базою електронної системи є прилад, який відстежує стан корпусу кейса, а в разі злому приводить в дію механічний захист проти вихоплювання: активується звукова система захисту, спрацьовує сигнальний піропатрон – відбувається маркування вмісту кейса важко змиваючою речовиною – родаміном, що робить неможливим використання грошей.


ЗАСОБИ ЗАХИСТУ БАНКОМАТІВ

Для захисту банкоматів від злому компанія «Явір-2000» пропонує захисний кожух, який розроблений силами наших інженерів. Дана система забезпечує негайне прибуття на місце ГШР в разі спроби несанкціонованого відкриття банкомата. Захисний кожух розроблений під моделі Wincor Nixdorf і являє собою металеву накладку, яка захищає петлі й замки сейфової частини ATM від розрізання, відриву та інших механічних втручань. Другою активною системою захисту банкомата є розпилювальний охоронний пристрій сльозоточивої дії. Піропатрон підключається до системи охоронної сигналізації банкомата, і при несанкціонованому відкритті ATM відбувається розпорошення речовини «Аглоген». При потраплянні в очі виникає біль, сльозотеча та спазм очних м’язів. У результаті цього правопорушника буде знешкоджено на досить довгий період часу.


Також фахівці нашої компанії встановлюють біометричну систему охоронної сигналізації банкоматів. Установка й зняття з охорони системи сигналізації може відбуватися як за допомогою зчитувача електронних ключів чи клавіатурою, так і за допомогою біометричного контролера – за відбитком пальця.СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ: Охоронна сигналізація від 1 грн.!

Акційні комплекти охоронної сигналізації!

Обери охорону сам!