ПОЖЕЖНА СИГНАЛІЗАЦІЯ

На сьогоднішній день існує цілий перелік об'єктів, на яких пожежна сигналізація повинна бути встановлена ​​в обов'язковому порядку. Однак, датчики пожежної сигналізації зараз можна побачити не тільки в супермаркетах, лікарнях, освітніх установах, офісах або громадських організаціях. Найчастіше їх встановлюють навіть у приватних будинках і квартирах, адже пожежна сигналізація - це основа безпеки, життєдіяльності людини.

Сучасне протипожежне обладнання працює автономно, з високими показниками надійності, а установка і обслуговування пожежної сигналізації не вимагає великих грошових витрат і зусиль, а ці витрати у багато разів менше шкоди, яку може заподіяти пожежа, або загоряння.

Задача сучасної пожежної сигналізації - не тільки інформувати про загоряння, але зробити, по можливості, це якомога раніше, а також мати можливість усунути джерело пожежі. За виявлення рівня небезпеки відповідають протипожежні датчики, що реагують на присутність у повітрі часток диму. Вони встановлюються в різних частинах будівлі і при їх спрацьовуванні система попереджає людей, що знаходяться в будівлі про необхідність екстреної евакуації. На пульт охорони також приходить інформація про небезпеку. Одночасно з цим автоматично включається система пожежогасіння.

Всі системи сучасної системи пожежної сигналізації працюють швидко і автоматизовано, що дозволяє усунути джерело загоряння задовго до того, як воно переросло в пожежу і завдало значної шкоди майну і здоров'ю людей.

Монтаж систем пожежної безпеки та охорони - одна з першочергових задач, що передують здачі об'єкта в експлуатацію. Якщо захист від вогню приватних володінь є особистою справою кожного, то пожежна сигналізація комерційних і виробничих приміщень забезпечує безпеку сотням і тисячам людей. Чи варто говорити, що професійна і своєчасна установка систем дозволяє уникнути безліч проблем в майбутньому - від штрафних санкцій з боку МНС та інших контролюючих органів до мінімальної шкоди у випадку настання реальної загрози.  

"Явір-2000" надає послуги зі встановлення пожежної сигналізації. В компанії понад 3200 об'єктів пожежної охорони, які знаходяться під цілодобовим наглядом пульта централізованого спостереження "Явір-2000".

Вогонь може моментально нанести непоправної шкоди всьому майну, а також призвести до загибелі десятків людей, як це не раз підтверджувалося на практиці. Ось чому для власника бізнесу акцент на протипожежну безпеку є ключовим фактором успіху, і головне в цьому - знайти надійного партнера.

Компанія "Явір-2000" за роки роботи реалізувала десятки великих проектів зі встановлення систем пожежної безпеки, які зводять до мінімуму ризики виникнення пожежної ситуації.

Ми пропонуємо повний комплекс послуг:

  • проектування пожежної сигналізації;
  • установка пожежної сигналізації;
  • технічне обслуговування пожежної сигналізації;
  • перевірка і налагодження пожежної сигналізації, а також експертний контроль систем пожежної сигналізації та протипожежної автоматики.

Система пожежної сигналізації і автоматики є основною системою захисту будинку або будівлі від пожежі. Система своєчасно виявляє загоряння на самій початковій стадії його розвитку, повідомляє про конкретне місце загоряння.СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ: Охоронна сигналізація від 1 грн.!

Акційні комплекти охоронної сигналізації!

Обери охорону сам!