ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ


Відеоспостереження є одним із пріорітетних напрямків діяльності «Явір-2000». За роки існування компанії нашими спеціалістами було здійснено понад 75 тисяч успішних інсталяцій систем відеонагляду.

Уже понад 10 років «Явір-2000» є прямим дистриб’ютором обладнання компанії HikVision – провідного світового лідера у сфері виробництва систем відеоспостереження. Це допомагає нам забезпечувати клієнтів високоякісним обладнанням за найнижчими цінами в Україні. На базі нашого підприємства є власний ремонтний відділ, фахівці якого надають послуги гарантійного та післягарантійного сервісу систем відеоналгляду незалежно від фірми виробника.

Систему відеонагляду можна розподілити на три види IP-відеоспостереження, HD-TVI-відеоспостереження, аналогове відеоспостереження. Усі перелічені системи відеоспостереження можна замовити в нашій компанії. Також наші клієнти мають змогу придбати системи відеоспостереження в торговій мережі "Світ безпеки". Торгова мережа "Світ Безпеки" складає 18 фізичних магазинів, розташованих в найбільших містах країни, а технічні спеціалісти у 159-ти представництвах нашої компанії можуть здійснити монтаж цього обладнання.

Компанія «Явір-2000» здійснює такі види робіт:

  • проектування системи відеоспостереження;
  • підбір техніки під об’єкт;
  • монтаж систем відеоспостереження;
  • підключення та налаштування відеореєстраторів;
  • установка охоронно-пожежних систем в комплексі з системами відеоспостереження;
  • налаштування програмного забезпечення відеоспостереження;
  • обслуговування встановленого обладнання;
  • навчання експлуатації техніки;
  • модернізація застарілих систем.

Співробітники компанії пишаються, що змонтували найбільшу систему відеоспостереження в Україні, яка складається з 42 100 відеокамер та 6 400 цифрових відеореєстраторів і встановлена в 5 000 відділеннях ПАТ КБ «ПриватБанк».

Компанія "Явір-2000" надає послуги відеоспостереження. Спеціалісти нашої компанії професійно та швидко проведуть монтаж систем відеонагляду у приміщенні будь-якої складності (банки, офісні приміщення, склади, тощо). Клієнт самостійно може обрати систему відеоспостереженн та безкоштовно отримати консультацію наших спеціалістів.СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ: Охоронна сигналізація від 1 грн.!

Акційні комплекти охоронної сигналізації!

Обери охорону сам!