Охорона квартир
Охорона будинківОдним з основних напрямків діяльності групи компаній "Явір-2000" є охоронна сигналізація. Системи охоронної сигналізації з виведенням на власні пульти централізованого нагляду і реагуванням власними групами швидкого реагування є найбільш ефективним рішенням захисту житла та майна від протиправних дій.

Група компаній "Явір-2000" надає послуги з підключення квартир, дач, будинків, котеджів та гаражів до пультів централізованої охорони. Співробітники "Явір-2000" виконують не тільки монтаж, але й налаштування та технічне обслуговування систем охоронної сигналізації. Послуги пультової охорони вважаються найефективнішим методом захисту об'єктів від протизаконних дій, пожеж, техногенних аварій і навіть стихійних лих. Охоронні і пожежні датчики, встановлені на об'єкті, посилають тривожні сигнали за допомогою контрольних приладів на пульт централізованого спостереження.

Переваги компанії «Явір-2000»:


У нашій компаії є відділ, який займається розробкою та виготовленням власних охоронних приладів, які встановлені та ефективно функціонують на різних об’єктах, відрізняються надійністю та доступною ціною. У компанії «Явір-2000» всі об’єкти підключаються до пультів централізованого спостереження. При отриманні тривожного сигналу з охоронного приладу, диспетчер негайно відправляє на об’єкт групу швидкого реагування (ГШР). Виїзд груп здійснюється на оснащених сучасними інформаційними системами патрульних автомобілях підвищенної прохідності – «RENAULT Duster», «RENAULT Sandero», «JAC», а також «HYUNDAI Tucson».


Як діє ГШР при спрацюванні сигналу «Тривога»:


У компанії «Явір-2000» працює 436 групи швидкого реагування. Бійці ГШР періодично проходять спеціальну підготовку: поводження зі зброєю, фізична підготовка й тактико-спеціальна. Кожен боєць ГШР екіпірований засобами радіозв’язку, захисним шоломом, бронежилетом, ліхтариком, балончиком зі сльозогінним газом та травматичною зброєю.


Приймаємо заявки без вихідних 24/7! Підключим за 3 години!

Гості бувають звані та не дуже. Для впевненості в контролі над ситуацією,
підключіть мобільну тривожну кнопку.


СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ: Охоронна сигналізація у розстрочку!

Лише у жовтні! Замовляйте охоронну сигналізацію з розстрочкою до року!

Детальніше про акцію