ПОСЛУГИ ПОЛІГРАФОЛОГА


Компанія «Явір-2000» проводить тестування на поліграфі за допомогою професійного комп’ютерного поліграфа «Кріс», який являє собою унікальну сумісність технічних даних, що дають можливість виявляти приховувану людиною інформацію в процесі виконання внутрішніх розслідувань у справах зловживання й розкрадання в організаціях, а також здійснювати перевірку співробітників у кадровій роботі. 

Також у нашій компанії є комп’ютерний поліграф «Lafayette LХ4000» – найкращий і найпопулярніший у світі детектор брехні, який здатний одночасно реєструвати зміни декількох фізіологічних параметрів. Записи (поліграми), отримані в ході обстеження на детекторі брехні, інтерпретуються поліграфологом. Тематику перевірки замовник може вибрати самостійно.

Найчастіше поліграф використовують для проведення службових розслідувань, коли потрібно з’ясувати причину конфліктної ситуації й викрити всіх причетних до інциденту осіб. Багато підприємств уже зробили традицією періодично тестувати співробітників, які мають доступ до матеріальних цінностей або секретної інформації. Поліграф також застосовують до співробітників, які мають багато підлеглих, що дає їм більше повноважень. Часом, через вплив начальника, простий службовець боїться розповісти про тиранію керівництва. Тому перевірка на детекторі брехні краще за інші методи допоможе розкрити колегу, який зловживає своїм службовим становищем.

Для надання послуг поліграфа наша компанія має кваліфікованих фахівців, які пройшли всі необхідні навчання та мають свідоцтва та сертифікати, регулярно беруть участь у науково-практичних конференціях поліграфологів.


ВИЯВЛЕННЯ НЕСАНКЦИОНОВАНИХ ЗАСОБІВ
ПРОСЛУХОВУВАННЯ/ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ


Для всіх відомий факт, що той, хто володіє інформацією, володіє світом, особливо в наш сучасний інформаційний вік. Тому зовсім не дивно, що сьогодні в багатьох офісах, будинках, квартирах і навіть автомобілях можна знайти підслуховуючі пристрої. І якщо Вам є що приховувати, то будьте впевнені, обов’язково знайдеться той, хто захоче дізнатися цю секретну інформацію. 

Тому однією з послуг компанії «Явір-2000» є виявлення підслуховуючих пристроїв. Тож якщо у Вас немає точної інформації, але є найменші підозри про те, що є небажані свідки ваших секретних діалогів, то ми рекомендуємо убезпечити себе й провести таку процедуру, як перевірка приміщень на системи несанкціонованого прослуховування й відеонагляду. Адже сучасні технології роблять виявлення таких пристроїв, встановлених зловмисниками, складними й практично неможливими без спеціальних пристроїв і знань.

Для виявлення закладних пристроїв наша компанія має необхідну ліцензію Адміністрації державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, а також кваліфікованих фахівців.СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ: Охоронна сигналізація за 2222грн.!

Комплект охорони за суперціною. Монтаж у подарунок!

Детальніше про акцію