ПОСЛУГИ ПОЛІГРАФОЛОГА


Компанія «Явір-2000» проводить тестування на поліграфі за допомогою професійного комп’ютерного поліграфа «Кріс», який являє собою унікальну сумісність технічних даних, що дають можливість виявляти приховувану людиною інформацію в процесі виконання внутрішніх розслідувань у справах зловживання й розкрадання в організаціях, а також здійснювати перевірку співробітників у кадровій роботі. 

Також у нашій компанії є комп’ютерний поліграф «Lafayette LХ4000» – найкращий і найпопулярніший у світі детектор брехні, який здатний одночасно реєструвати зміни декількох фізіологічних параметрів. Записи (поліграми), отримані в ході обстеження на детекторі брехні, інтерпретуються поліграфологом. Тематику перевірки замовник може вибрати самостійно.

Найчастіше поліграф використовують для проведення службових розслідувань, коли потрібно з’ясувати причину конфліктної ситуації й викрити всіх причетних до інциденту осіб. Багато підприємств уже зробили традицією періодично тестувати співробітників, які мають доступ до матеріальних цінностей або секретної інформації. Поліграф також застосовують до співробітників, які мають багато підлеглих, що дає їм більше повноважень. Часом, через вплив начальника, простий службовець боїться розповісти про тиранію керівництва. Тому перевірка на детекторі брехні краще за інші методи допоможе розкрити колегу, який зловживає своїм службовим становищем.

Для надання послуг поліграфа наша компанія має кваліфікованих фахівців, які пройшли всі необхідні навчання та мають свідоцтва та сертифікати, регулярно беруть участь у науково-практичних конференціях поліграфологів.

Для замовлення послуги тестування на поліграфі телефонуйте: 0672799206

ПЕРЕВІРКА  НА ЗРАДУ 

ВИГОДИ І ПЕРЕВАГИ:

1. Результати перевірки на зраду на детекторі брехні мають високу достовірність;

2. Перевірка на зраду на детекторі брехні займає мало часу – від одного до двух днів;

3. Ціна послуги в десятки разів нижче, ніж  ціна інших способів або послуг детективных агентств;   

4. Для Замовника і Обстежуваного перевірка на зраду на детекторі брехні  проста і абсолютно безпечна;   

5. У випадку перевірки перед вступом у шлюб, виявляється наявність таємних мотивів у майбутньої дружини або чоловіка. Такими мотивами може бути бажання заволодіти грошима, житлом, вирішення питань реєстрації, громадянства та інші.

ВАРТІСТЬ ПЕРЕВІРКИ НА ЗРАДУ —  3000-4000 грн.

Тел.: 067 279 92 06

Перевірка на детекторі брехні ДОМАШНЬОГО ПЕРСОНАЛУ (няні, гувернантки, хатньої робітниці чи робітника, прибиральниці, кухаря, водія, охоронців, садівника), А ТАКОЖ ПРАЦІВНИКІВ клінінгової компанії

ВИГОДИ І ПЕРЕВАГИ:

1. Досить складно, а іноді неможливо, налагодити систему ефективного контролю за діяльністю домашніх працівників;

2. Люди, що працюють у Вас вдома, виконують широке коло обов'язків і, як наслідок мають доступ до різноманітних ресурсів (до всіх приміщень, матеріальних цінностей, службової та особистої інформації і т.д.);

3. Як правило, не мають надійно підтверджених документів про свій трудовий досвід, професійні навички;

4. Дуже часто є вихідцями з інших регіонів і мають постійне місце проживання, територіально віддалене від місць роботи, що ускладнює збір оперативної інформації про їх біографії, а також оперативний пошук співробітника, в разі його зникнення;

5. Відчувають матеріальну скруту;

6. Мають широке коло знайомств в різних соціальних групах, в тому числі групах ризику.

ПЕРЕВІРКА КАНДИДАТІВ НА РОБОТУ — 1800-2000 грн.

Тел.: 067 279 92 06ВИЯВЛЕННЯ НЕСАНКЦИОНОВАНИХ ЗАСОБІВ
ПРОСЛУХОВУВАННЯ/ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ


Для всіх відомий факт, що той, хто володіє інформацією, володіє світом, особливо в наш сучасний інформаційний вік. Тому зовсім не дивно, що сьогодні в багатьох офісах, будинках, квартирах і навіть автомобілях можна знайти підслуховуючі пристрої. І якщо Вам є що приховувати, то будьте впевнені, обов’язково знайдеться той, хто захоче дізнатися цю секретну інформацію. 

Тому однією з послуг компанії «Явір-2000» є виявлення підслуховуючих пристроїв. Тож якщо у Вас немає точної інформації, але є найменші підозри про те, що є небажані свідки ваших секретних діалогів, то ми рекомендуємо убезпечити себе й провести таку процедуру, як перевірка приміщень на системи несанкціонованого прослуховування й відеонагляду. Адже сучасні технології роблять виявлення таких пристроїв, встановлених зловмисниками, складними й практично неможливими без спеціальних пристроїв і знань.

Для виявлення закладних пристроїв наша компанія має необхідну ліцензію Адміністрації державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, а також кваліфікованих фахівців.СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ: Охоронна сигналізація від 1 грн.!

Акційні комплекти охоронної сигналізації!

Обери охорону сам!