Оновлення автівок груп швидкого реагування
14.02.2023
Так як з початку повномасштабного вторгнення компанія “Явір-2000” передала частину свого повнопривідного автопарку на потреби ЗСУ, з’явилась необхідність замістити цю нестачу.Три Honda M-NV вже поїхали до Львова, Дніпра та Горішніх Плавнів, ще одна така машина залишилась охороняти майно наших клієнтів у м.Полтава.
Транспортне забезпечення охоронної компанії має бути надійним та в достатній кількості, адже коли злочинець вдирається до вашого помешкання чи зазіхає на матеріальні цінності вашого бізнесу - рахунок йде на лічені хвилини.
Дбаємо про удосконалення та сучасність наших послуг постійно.
![](https://yavir2000.com/upload/medialibrary/96c/96c6906a4cd455a9c0a06c59ca20d3a3.jpg)
![](https://yavir2000.com/upload/medialibrary/1c9/1c9fa1cf6880d7d0561830dce09abb0f.jpg)