Провели дитяче свято!

04.06.2015

[simple_crumbs root="На головну" /]

Доброю традицією компанії "Явір-2000" стало проведення дитячого свята до Дня захисту дітей, який відбувся 1 червня в ТРЦ "Київ" (м.Полтава). Виступивши спонсором на цьому святі, головним завданням було подарувати дітям частину тієї радості, яку вони нам приносять.

У цей день дитина будь-якого віку могла знайти собі заняття від студії «Жако»: подивитися на ексклюзивне представлення з використанням сухого штучного льоду, побачити незвичайне шоу мильних бульбашок, хлопчаки мали можливість стати Спайдерменом або графом Дракулою, а дівчата обзавестися райдужними крилами метелика, або розкішними вусами тигриці, або перевтілитися в будь-якого іншого улюбленого персонажа за вибором за допомогою аквагриму, прикрасити себе яскравим, стильним і блискучим мерехтливим малюнком - "гліттер-тату", поласувати безкоштовним морозивом.

праздник

На святі підвели підсумки конкурсу дитячої аплікації "Моя чарівна країна "Явір-2000"", який компанія проводила в травні місяці. Засновником компанії "Явір-2000", Лихожоном Євгеном Анатолійовичем, були нагороджені всі учасники конкурсу заохочувальними призами, а чотири переможці стали власниками цінних призів - планшетами.

Діти, які одного разу відвідали свято, з нетерпінням чекають наступного року, щоб прийти туди знову і приводять із собою друзів. Батьки в захваті, від того, що є люди, яким не байдужа доля дітей нашого міста, які готові організувати для них свято, де діти могли б провести час цікаво і з користю.

Досвід проведення подібних свят вказує на те, що потрібно продовжувати організовувати такі заходи, щоб дарувати щастя.


Переглядів: 187

Повернутись до списку

   
СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ: Охоронна сигналізація від 1111 грн.!

Акційні комплекти охоронної сигналізації!

Обери охорону сам!