Компанія "Явір-2000" удостоєна нагороди "Лідер галузі 2015"!

01.10.2015

[simple_crumbs root="На головну" /]

ОРЛИКОВСКИЙШановні партнери, клієнти компанії "Явір-2000"! Раді повідомити вам, про те, що компанія "Явір-2000" була удостоєна звання "Лідер галузі 2015" Національного Бізнес-рейтингу Торгово-промислової палати України, посівши третє місце (золото) рейтингу в Україні серед великих і середніх підприємств за сумою показників фінансово господарської діяльності: "Масштаби виробництва і платоспроможності", "Соціальні показники", "Ефективність використання ресурсів", "Інвестиційна привабливість" за основним видом діяльності КВЕД 80.10 - діяльність приватних охоронних служб, за значний внесок у розвиток охоронної галузі та економіки України в цілому, дотримуючись високих стандартів соціальної захищеності працівників, впроваджуючи передові технології і створюють імідж України як правової економічно розвиненої держави.

Одні з найвищих показників ліквідності та платоспроможності, за підсумками всебічного аналізу діяльності компанії, свідчать про її надійності та ефективному управлінні.

Цей сертифікат вручається компаніям-лідерам української економіки, які зарекомендували себе на ринку, як надійні партнери, а їх діяльність сприяла розвитку галузі та української економіки в цілому.

Також були нагороджені співробітники компанії "Явір-2000".

У номінації "СПЕЦІАЛІСТ РОКУ 2015" удостоєна директор департаменту фінансово-економічного розвитку, кваліфікований фахівець - Левшіна Наталія Олексіївна за трудові досягнення та професійну майстерність, завдяки яким підприємство досягло лідерства в рейтингу.

Levi

Медаллю "ЗА ПРОФЕСІЙНІ ЗАСЛУГИ" був нагороджений керівник відділу монтажу ОПВ - Опришко Олександр Васильович за видатні досягнення, ініціативність і сумлінну працю, завдяки яким компанія зайняла гідне місце в рейтингу.

IMG_0017 Орденом "ГОРДІСТЬ КРАЇНИ" був удостоєний керівник відокремленого спеціалізованого підрозділу охорони об'єктів нафтової галузі - Керецман Віталій Михайлович за вмілу організацію робочого процесу, значний внесок у розвиток підприємства і підтримку його позитивної репутації.

Ми показали високі результати, і це дозволило претендувати компанії і нашому керівництву на перемогу в Національному бізнес-рейтингу. Нагорода "Лідер галузі 2015" - це найкращий показник того, що компанія утримує завойовані позиції на українському ринку фінансових послуг і продовжує розвиватися.


Переглядів: 161

Повернутись до списку

   
СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ: Охоронна сигналізація від 1111 грн.!

Акційні комплекти охоронної сигналізації!

Обери охорону сам!