Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня міста!

23.09.2015

[simple_crumbs root="На головну" /]

Дорогі полтавчани та гості нашого міста! У житті кожного з нас буває багато свят, як особистих, так і загальнодержавних, але є свята, які займають окреме місце в наших серцях та душах, і без сумніву, одним із таких – є День міста.

День міста – це свято всіх, для кого Полтава стала долею: хто народився тут і виріс, хто приїхав і залишився назавжди. У ці дні кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Полтаву не можна не любити. Тут особлива атмосфера затишку та спокою, мальовничі краєвиди, ошатні будинки, затишні вулиці та площі. Полтава – домашнє місто, а найбільша гордість його – мешканці. Усі досягнення, якими багате наше місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів саме його городян.

У сьогоднішній святковий день щиро вітаємо всіх з Днем міста. Бажаємо вам міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Божого вам благословення та нових звершень на благо рідного міста.

P. S. Згадайте ще раз, що Полтава – це наша спільна домівка, яку ми разом мусимо доглядати, розвивати та захищати! Зі святом нас усіх, земляки!

korpusniy_park


Переглядів: 176

Повернутись до списку

   
СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ: Охоронна сигналізація від 1111 грн.!

Акційні комплекти охоронної сигналізації!

Обери охорону сам!