Ми не стоїмо на місці...

30.09.2015

[simple_crumbs root="На головну" /]

Супровід вантажу - послуга виключно особлива. Адже, охорона вантажу повинна володіти професійними навичками на найвищому рівні, так як будь-який вантаж , що вимагає супроводу, є цінним і потенційно цікавим для зловмисників.

10 серпня 2015 між компанією «Явір-2000» та публічним акціонерним товариством «АрселорМіттал Кривий Ріг»  було укладено новий Договір на надання послуг по охороні вантажів у вагонах при транспортуванні в залізничному сполученні. А саме, про організацію та забезпечення супроводження та охорону чушкового чавуну за маршрутом: ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - Одеський морський торговельний порт.

Пізніше, 24 вересня 2015 року, по цьому ж Договору було підписано нову угоду щодо охорони та супроводження чушкового чавуну по двом новим напрямкам:

  • станція Миколаїв-вантажний-експорт;
  • станція Чорноморська.

Професійно надавати послуги з супроводу вантажів може лише велика охоронна фірма, що має багаторічний досвід у даній сфері і перевірений склад охорони, що працює на підприємстві від 5 років. Завдяки високому рівню підготовки компанія «Явір-2000» повною мірою виконує свої зобов'язання.

railway


Переглядів: 171

Повернутись до списку

   
СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ: Охоронна сигналізація від 1111 грн.!

Акційні комплекти охоронної сигналізації!

Обери охорону сам!