Затриманння за спробу несанкціоновано вивезти одну з найважливіших зернових культур...

28.10.2015

каргилВже який рік поспіль компанія «Явір-2000» є надійним партнером одного з найбільших вітчизняних сільгосптоваровиробників, одного з лідерів українського аграрного ринку – ТОВ СП «НІБУЛОН».

26 жовтня 2015 року працівниками компанії «Явір-2000», які несуть службу вахтовим методом на сучасному елеваторному комплексі для прийому зернових і олійних культур в смт Артемівка Чутівського району Полтавської області, був затриманий громадянин Ч. за спробу несанкціонованого вивозу з території даного комплексу однієї з найважливіших зернових культур. При огляді охоронцями вантажного автомобіля MAN, між кабіною та кузовом було виявлено 4 мішки пшениці. В результаті чого вони були вилучені та зважені - вагою 220 кг. Затриманий свою провину визнає частково, пояснюючи, що не хотів продавати, а відвезти в село бабусі для годівлі худоби. По даному факту проводиться службове розслідування.

мешки

Виробничий процес підприємства починається з правильного і якісного проведення інструктажу, а цього в компанії «Явір-2000» не відняти.


Переглядів: 201

Повернутись до списку

   
СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ: Охоронна сигналізація від 1111 грн.!

Акційні комплекти охоронної сигналізації!

Обери охорону сам!