Компанія «Явір-2000» завжди йде в ногу з часом

20.11.2015

З 29 жовтня по 1 листопада 2015 співробітники компанії «Явір-2000», вкотре, відвідали найбільшу виставку у світі - професійну міжнародну виставку з громадської безпеки «CPSE 2015» (China Public Security Expo) в місті Шеньчжень, Китай, яка проходить один раз на два роки поперемінно з китайською виставкою «China Security».

CPSE_1

CPSE проводиться з 1989 року. За цей час виставка стала найбільшим і авторитетним заходом не тільки в Азії, але і в усьому світі, присвяченим інноваційним IT-рішенням у сфері безпеки для різних секторів бізнесу: медицина, виробництво, фінанси і т. д. Це також єдина виставка з безпеки в Китаї, сертифікована Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії (UFI). Цього року масштаби виставки були особливо великі: були представлені найсучасніші технічні засоби і останні розробки в області безпеки. Даний захід зацікавив фахівців в галузі безпеки різного рівня: федерального, муніципального та корпоративного, а також представників спецслужб, служб порятунку, МНС, охоронних підприємств. Учасниками «CPSE 2015» стали більше 1500 провідних компаній, захід відвідали понад 130 тис. осіб зі 140 країн світу.

Керівник відділу продажів - Назаренко Лариса Василівна прокоментувала поїздку в Китай: «Виставка, яка цього року проходила в Шеньчжені з 29 жовтня по 1 листопада, показала, що ринок китайського CCTV розвивається динамічно. На виставці виділялися не тільки павільйони зі світовими брендами, але і павільйони і стенди китайських виробників. У багатьох на стендах були представлені: - Камери IP, від 1,3МПк до 12МПк (4К); - Формат стиснення Н265, який дозволяє зменшити архів і поліпшити швидкість передачі; - Системи розпізнавання автомобільних номерів; - Панорамні камери 360 градусів; - Аналоговий стандарт TVI, AHD, CVI. Також були представлені постачальники по: - Світч; - БП; - Кабелю; - Відеодомофонів; - Контролю доступу; - Системи "розумний дім"; - Системі "безпечне місто" (HIKVISION); - Водонепроникним замкам, які були поміщені в акваріум з водою; - Автомобільним в / к і DVRам; - Камерам з високою чутливістю (які при поганому освітленні, дають зображення в кольорі); - Камерам з лазерним підсвічуванням на 500метрів (HIKVISION); - 4-брід DVRи: TVI + AHD + IP + аналог (HIKVISION); - IP в / к на сонячних батареях. Новинкою на виставці були квадрокоптери (DRONи). Вони були представлені на стенді HIKVISION та інших китайських виробників. Проведено переговори про співпрацю з постачальниками:
  1. HIKVISION (відвідали завод);
  2. Ace Cee (зустрічалися з президентом);
  3. QIHAN.
Ace Cee хочуть приїхати до нас у гості в січні 2016 року. У них є представник в Москві, зацікавлені у співпраці в Україні. (Завод «переїхав» в Шеньчжень, штат співробітників досяг 1 500 осіб).»

Більш детальний огляд і фотозвіт перебування компанії «Явір-2000» на «CPSE 2015» Ви можете побачити тут.

 


Переглядів: 141

Повернутись до списку

   
СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ: Охоронна сигналізація від 1111 грн.!

Акційні комплекти охоронної сигналізації!

Обери охорону сам!