Оперативне реагування ГШР компанії "Явір-2000" допомогло затримати групу злочинців, які викрадали термінали "ПриватБанку"

16.02.2018

Оперативне реагування ГШР компанії "Явір-2000" допомогло затримати групу злочинців, які викрадали термінали "ПриватБанку" У ніч на 16 лютого служба охорони "Явір-2000" та поліція затримали банду грабіжників, які викрали термінал самообслуговування з холу одного з відділень банку. О 4.00 в компанію "Явір-2000" надійшов сигнал про пошкодження одного з терміналів самообслуговування, встановленого у відділенні банку у місті Світловодськ.

Злочинці проникли до зони 24/7, зірвали термінал з місця кріплення та вивезли його на автомобілі, при чому на все їм знадобилося 20 секунд. Група швидкого реагування компанії "Явір-2000" прибула на місце події та помітила відїжджаючий автомобіль зловмисників. Інформація про авто та напрямок його руху була передана поліції, яка вела в регіоні оперативну роботу за фактами аналогічних злочинів. Банду зловмисників вдалося затримати по гарячих слідах. За ними влаштували погоню.

Під час затримання автомобіль злочинців потрапив у ДТП, злетівши з дороги. Постраждалих немає. Проти затриманих трьох жителів Кіровоградської області порушено кримінальне провадження, поліція вивчає можливу причетність банди до інших спроб злому терміналів самообслуговування українських банків та фінансових компаній.

Переглядів: 240

Повернутись до списку

   
СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ: Охоронна сигналізація від 1111 грн.!

Акційні комплекти охоронної сигналізації!

Обери охорону сам!