На Закарпатті орудує угруповання банківських злодіїв, здійснено три спроби пограбування

05.07.2018

На Закарпатті орудує угруповання банківських злодіїв, здійснено три спроби пограбування На Закарпатті упродовж червня зафіксували три спроби пограбування банкоматів та терміналів. Пригоди сталися в різних селах, розташованих у межах 40 км одне від одного. У всіх трьох випадках першими на подію виїжджали працівники "Явір-2000". Оперативне реагування "Явір-2000" допомогло вберегти гроші, які намагалися вкрасти та майно, котре злочинці збиралися зламати.

Так, перший випадок зафіксували у селі Білки, Іршавського району, Закарпатської області. Там в ніч на 6 червня зловмисник проник у магазин, де знаходився термінал. Уже почав відкривати його, але йому завадили працівники "Явір-2000", які прибули на місце відразу після сигналу "Тривога". Всередині помітили чоловіка в масці та з залізним предметом в руках. Зловмиснику вдалося втекти, однак заволодіти грошима та нанести пошкодження терміналу останній не встиг. У терміналі знаходилось 258 450 грн.

Другий випадок зафіксували у селі Керецькі, Свалявського району, Закарпатської області. Там також працівники "Явір-2000" завадили злочинцям пограбувати банкомат, розташований у відділенні банку. Прибувши на місце події рано-вранці 15 червня, охоронці помітили, як автомобіль від'їхав від місця пригоди. Розгледіти марку та номерний знак машини на жаль не вдалося. Оглянувши вхідні двері, працівник ГШР побачив вставлені в банкомат два проводи: один для електричного струму, а інший - шланг для подачі газу. На місці також виявили відчинене вікно відділення, а поруч на землі знаходився наповнений газовий балон, газовий шланг, провід для подачі електричного струму, приєднаний до запальнички, ніж, кусачки, гумові рукавички - усе знаряддя для крадіжки та демонтажу банкомата. На той момент в банкоматі знаходилось 680 тис грн. Гроші вдалося зберегти.

Третій випадок трапився 27 червня близько 5-ї ранку. У селі Довге, Іршавського району, Закарпатської області з відділення "Приват-Банк" надійшов сигнал "Тривога". Охоронці помітили машину, яка на великій швидкості від'їхала від відділення банку у напрямку міста Хуст. Охоронці "Явір-2000" влаштували погоню за вказаним автомобілем. Автомобіль звернув на ґрунтову дорогу і почав рухатися в бік лісу, коли зловмисники зрозуміли, що їх наздоганяють, кинли авто і почали втікати лісом. Троє злочинців були у масках, один тримав переносну радіостанцію. На місце викликали поліцію. Встановлено власника авто та зняті відбитки пальців. В ході розслідування також було
становлено, що злочинців було четверо. Поки троє намагалися пограбувати банкомати, четвертий стежив, щоб ніхто не йшов у бік відділення банку. У відділенні знаходилось два банкомати та один термінал. Вдалося зберегти кошти у сумі 1 млн 150 тис грн.

Загалом, завдяки професійним та злагодженим діям працівників "Явір-2000" на вище згаданих трьох об'єктах вдалося вберегти від пограбування гроші на загальну суму понад 2 млн грн. Наразі відомо, що двох фігурантів злочину затримано, ще двоє - в розшуку.

Переглядів: 207

Повернутись до списку

   
СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ: Охоронна сигналізація від 1111 грн.!

Акційні комплекти охоронної сигналізації!

Обери охорону сам!