Компанія "Явір-2000" побувала на міжнародній виставці "Безпека 2018"

31.10.2018

Компанія "Явір-2000" побувала на міжнародній виставці "Безпека 2018" 23 – 26 жовтня у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася головна подія галузі безпеки України — ХХІIІ міжнародна виставка «Безпека 2018», що концентрує на єдиному майданчику повний спектр інновацій для безпеки держави, підприємств, офісів, домівок, людей. Виставку відвідали представники нашої компанії.

На площі понад 4000 кв. м близько 100 компаній з України, Німеччини, Польщі, Сполучених Штатів Америки показали новітні розробки, обладнання та інноваційні рішення у сфері технічних систем та засобів безпеки, систем і технічних засобів відеоспостереження, пожежної безпеки, контролю доступу, охорони периметра, банківської та інформаційної безпеки, антитерористичного та оглядового обладнання, IT-обладнання, обмундирування та екіпірування, безпеки на транспорті.

Серед учасників: Ajax Systems, С&С Partners, «Банкомзв’язок», «Венбест», «Дейта Експрес», «ДЕПС», «Домофонні системи», «Охорона і безпека», ТБ «СЕК», «Тірас-12» "Hikvision" та інші.

Понад 35% учасників «БЕЗПЕКИ 2018» — українські виробники. Гідно конкурують зі знаними брендами на виставці вітчизняне пультове та об’єктове обладнання, прилади пожежної безпеки, установки газового та порошкового пожежогасіння, технічні засоби пожежно-охоронної сигналізації, побутові радіоелектронні пристрої ВЧ- і СВЧ-діапазону, радіостанції, відеодомофони, панелі виклику, плати, кабельне кріплення, системи охоронної сигналізації і контролю доступу, GSM-сигналізації, безперебійні блоки живлення, пульти охорони, зварювальне обладнання, сервери, сховища даних, робочі станції та багато іншого. Серед українських виробників на «БЕЗПЕЦІ 2018» — ТОВ «АЙСІ», «Банкомзв’язок», Завод «ВЕДА», «Домофонні системи», «Електронік технолоджі», «СКБ ЕЛЕКТРОНМАШ», «ТІСО ТРЕЙД» та інші. Партнером виставки цього року виступає компанія Ajax Systems, виробник професійних систем безпеки для дому та офісу.

«БЕЗПЕКУ 2018» представила насичену ділову програму. Український науково-дослідний інститут цивільного захисту ДСНС України провів науково-практичну конференцію «Технічне регулювання. Проблеми та шляхи вирішення», присвячену забезпеченню належної безпеки продукції та якості послуг з оцінки її відповідності вимогам технічних регламентів і стандартів шляхом залучення громадськості до здійснення моніторингу діяльності органів з оцінки відповідності. На п’ятигодинному семінарі «Інновації у сфері біометричного контролю для України» фахівці «Банкомзв’язку» презентували особливості розробленої та впровадженої спеціалістами компанії системи фіксації біометричних даних для Державної прикордонної служби України. Також у рамках виставкової програми відбулися презентації та семінари від учасників «БЕЗПЕКА 2018».Переглядів: 235

Повернутись до списку

   
СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ: Охоронна сигналізація від 1111 грн.!

Акційні комплекти охоронної сигналізації!

Обери охорону сам!